Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mitsubishi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,11 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 167 х 60 х 26 мм |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Матеріал | Корпус: АБС-пластик |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Сертифікат | Прилад виготовлений серійно відповідно до ISO 9001, Прилад відповідає вимогам знака якості ФГК, Пристрій сертифікований CE |
| Сумісність | Для індивідуального керування внутрішніми блоками Mitsubishi Heavy FDK 15-56 KXZE1(W) серії KX |
| Тип керування | Бездротовий пульт керування |
| Керування | ІЧ-передавач |
| Умови використання | Температура: від 0 до 40 °C |
| Функції | Функції енергозбереження / Увімкнення та вимкнення / Управління режимами та температурою / Комфортне використання /Доступний інтерфейс. |
| Харчування | 3,0 пост. струму |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 118 ₴


