Inverter Mitsubishi Heavy SRK / SRC-ZSX-W серия DELUXE на R32 1. Показатель энергоэффективности А +++ 2. Рекордно низкий уровень шума работы внешнего и внутреннего блоков (min - 19 дБ) 3. Антиаллергенная система фильтрации, функция самоочистки. 4. Диапазон рабочих температур -20С до + 43С, очередное отопление 5. Внутренние блоки совместимы с мультисплит системами серии ZS-W (60-125)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mitsubishi Heavy Industries |
| Тип кондиционера | Мультисплит-система |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага зовнішнього блоку нетто (кг) | 45 |
| Витрата повітря зовнішнього блоку, м3/ч | 3900 / 3300 |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр труб (газ) | 12.7 мм |
| Діаметр труб (рід.) | 6.35 мм |
| Діапазон зовнішньої робочої температури, ° С | від -15 до +46 / від -20 до +24 |
| Енергоефективність EER/COP | 4.03 / 4.41 |
| Енергоефективність сезонна SEER / SCOP | 8.30 / 4.70 |
| Клас енергоэфективності | А+++ / А++ |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Максимальний перепад висот між внутр. блоками | 20 м |
| Максимальний струм, А | 15 |
| Міжблочний кабель | 4 х 1.5 кв мм |
| Напряжение | 220-240 В, 50 Гц |
| Потужність в режимі обігріву (кВт) | 6.0 |
| Потужність в режимі охолодження (кВт) | 5.0 |
| Розміри (ШхВхГ) зовн. блоку/упаковки | 640 х 800 (+71) х 290 мм. |
| Рівень шуму, зовнішній блок, дБ | 51/ 49 |
| Серия | ZSX-W |
| Споживана потужність (тепло), Вт | 1360 |
| Споживана потужність (холод), Вт | 1240 |
| Сумарна довжина магістралей | 30 м |
| Тип | Сплит-система |
| Тип фреона | R32 / 1.3 кг |
Информация для заказа
- Цена: 112 719 ₴


